+48 669 STORIO (786746)

Twoja firma pod

szczególną ochroną

DataDomain - rozwiązanie do deduplikacji danych
EMC UNITY najnowsze macierze
Isilon - przechowywanie danych przez długie lata
UTM – czyli nowoczesne rozwiązania bezpieczeństwa sieci

STORIO w DELL EMC Champion’s Club

 

 

Co roku DELL EMC zaprasza firmy partnerskie z całej Europy oraz regionu EMEA (Izrael, Egipt, Dubaj, RPA) do rywalizacji w różnych kategoriach. Tylko nieliczni – firmy, które osiągnęły najlepsze wyniki sprzedażowe w poszczególnych kategoriach i znacząco przekroczyły oczekiwane wyniki, są następnie nominowane do prestiżowego klubu o nazwie DELL EMC Champion’s Club
 

Ostatni rok był dla Storio bardzo intensywny. Obfitował w realizację skomplikowanych i wymagających projektów, spośród których na szczególną uwagę zasługują choćby: budowa kilku systemów wysokiej dostępności (zero downtime), budowa skomplikowanych systemów wirtualizacji, a także uruchamianie złożonych systemów backupu oraz systemów klastrów bezpieczeństwa urządzeń UTM.
 

Te i inne zakończone sukcesem projekty zaowocowały w tym roku nominacją STORIO, jako jedynej firmy z krajów Europy Środkowej i Wschodniej, do wspomnianego wyżej ekskluzywnego klubu DELL EMC Champion’s Club w kategorii storage, z ponad 600% przekroczeniem założonego planu. Należy zauważyć, że w rywalizacji wzięło udział ponad 500 firm. 


W tym roku spotkanie DELL EMC Champion’s Club odbyło się w niezwykle atrakcyjnym miejscu – w Cape Town (Kapsztad) w RPA. Do Kapsztadu, miasta położonego niemalże na krańcu kontynentu afrykańskiego, nad którym  górują dwa bardzo charakterystyczne szczyty: Lion’s Head oraz Mountain Table, przybyło około 50 zaproszonych osób, reprezentujących firmy przodujące w poszczególnych kategoriach (serwery, macierze, PC, support). Członkowie Klubu spędzili cztery dni w 5-gwiazdkowym hotel Taj.
 

Tegoroczną edycję wydarzenia zainaugurowano wycieczką do najdalej wysuniętego na południe punktu Afryki – do przylądka Dobrej Nadziei. Miejsca dobrze znanego zwłaszcza marynarzom z uwagi na wietrzną i kapryśną pogodę, ale też słynącego z przepięknych widoków, które na trwałe zapadają w pamięć i niezwykłej przyrody. Jadąc samochodem można obserwować strusie oraz antylopy w ich naturalnym środowisku, zaś na plaży przez cały rok bytują pingwiny. Drugi dzień pobytu został poświęcony zdobywaniu wiedzy. Wiedzy nie tylko o rozwiązaniach DELL EMC, ale również o programach motywacyjnych, a także informacji o odpowiedzialnej społecznie polityce wobec rdzennych mieszkańców tego kraju. Wieczór zakończono ucztą w klimacie afrykańskim; gości uraczono przysmakami czarnego lądu, tradycyjną muzyką i tańcem tego kontynentu. 

Trzeci dzień obfitował w moc niespodzianek. Pierwszą z atrakcji dnia była wizyta w prywatnej kolekcji samochodów, gdzie w czterech dużych budynkach prywatnej posiadłości znajduje się kilkadziesiąt samochodów z różnych krajów, okresów i stylów. Wiele z nich to niemal jedyne istniejące egzemplarze na świecie. Kolejnym punktem programu była wycieczka do winnic słynącego z doskonałych win regionu Stellenbosch z możliwością  degustacji win, zwiedzania kolonialnej zabudowy i zakupu lokalnych wyrobów oraz pamiątek.  Aktywny dzień został zakończony koktajlem na 13 piętrze hotelu z panoramicznym widokiem na Cape Town w nocy.
 

Ostatniego, czwartego dnia mieliśmy okazję wjechać kolejką linową na Górę Stołową (Mountain Table) – szczyt górujący na całym miastem z niezapomnianym widokiem z 1.200 metrów na linię brzegową, wyspy, port i miasto, a także szczyty Lion’s Head i Signal Point, aż po góry na przylądku Dobrej Nadziei. Ogromne wrażenie robi kolejka, która zabiera naraz 65 osób, a w trakcie wjazdu podłoga wiruje, umożliwiając podziwianie widoku z każdej strony. 
Warto było ciężko pracować cały rok i zostać nagrodzonym takimi atrakcjami.