+48 669 STORIO (786746)

Twoja firma pod

szczególną ochroną

DataDomain - rozwiązanie do deduplikacji danych
EMC UNITY najnowsze macierze
Isilon - przechowywanie danych przez długie lata
UTM – czyli nowoczesne rozwiązania bezpieczeństwa sieci

Po konferencji "Synergia Systemów IT ERP+MES+SCADA"

 

15-go października 2009 roku w Krakowie w Domu Polonii wspólnie z naszym partnerem, firmą DNS - dystrybutorem rozwiązań NetApp, prezentowalismy rozwiązania do ochrony danych przed ich utratą na konferencji firmy Busines Pentetration & Consulting  dla sektora przemysłowego.

 


Konferencja odbyła się pod tytułem:

Synergia Systemów IT

ERP+MES+SCADA

Tematyka konferencji przyciągnęła kilkadziesiąt firm z terenu Małopolski i Śląska, które planują inwestycje informatyczne w obszarze produkcji w perspektywie najbliższych kilku miesięcy. W większości przypadków uczestnicy reprezentowali duże przedsiębiorstwa produkcyjne, zatrudniające kilkaset osób. Ponad 70% przybyłych stanowili przedstawiciele wyższej kadry zarządzającej.

 

 

Przedstwiciel firmy DNS - Łukasz Grzesiak - przedstawił rozwiązania macierzowe firmy NetApp, które pozwalają na bezpieczne gromadzenie danych. Nasza firma ufundował uczestnikom dwie darmowe licencje na backup online na okres pół roku. Przekonywaliśmy przedsiębiorców w trakcie naszego wystąpienia, iż warto korzystać z aplikacji i usług informatycznych w modelu SaaS (Software-as-a-Service). Jest on w pełni bezpieczny, bardzo prosty w użytkowaniu i niezwykle atrakcyjny cenowo porównując do typowego sposobu inwestowania w systemy IT.