+48 669 STORIO (786746)

Twoja firma pod

szczególną ochroną

DataDomain - rozwiązanie do deduplikacji danych
EMC UNITY najnowsze macierze
Isilon - przechowywanie danych przez długie lata
UTM – czyli nowoczesne rozwiązania bezpieczeństwa sieci

Nowy inwestor strategiczny

W czerwcu 2012 r. szczecińska firma informatyczna Xcomp została inwestorem strategicznym w spółce STORIO. Tym samym została utworzona grupa kapitałowa, której głównym celem jest zwiększenie dynamiki rozwoju obu podmiotów oraz objęcie swoim zasięgiem terytorialnym całej Polski. Cel ten zostanie osiągnięty poprzez zwiększenie ilości biur regionalnych, ścisłą współpracę oraz wymianę wiedzy i doświadczeń.

Aktualnie posiadamy biura regionalne w Wieliczce (Kraków), Warszawie, Szczecinie, Poznaniu oraz Kaliszu. W ramach grupy oferujemy Klientom zwiększoną liczbę światowej klasy rozwiązań, w których nasi inżynierowie posiadają wieloletnie doświadczenie oraz certyfikacje producentów. W poszczególnych biurach posiadamy przygotowane laboratoria testowe (demo lab), gdzie nasi Klienci mają możliwość osobiście zapoznać się i przetestować oferowane przez nas rozwiązania.

Będąc bliżej naszych Klientów jesteśmy w stanie zaoferować lepsze wsparcie zarówno handlowe jak i techniczne a także szybsze czasy reakcji dla oferowanych przez nas serwisów.

Xcomp spółka z ograniczoną odpowiedzialnością s. k. działa na rynku informatycznym od 2000 roku. Siedzibą firmy jest Szczecin. W ostatnich 10 latach firma odnotowuje systematyczny wzrost.

Jest rozpoznawalną marką w północno-zachodniej i północnej części Polski. Posiada biura regionalne w Poznaniu i Kaliszu. W ofercie firmy znajdują się systemy zabezpieczenia sieci, wirtualizacja, składowanie danych, backup. Dewizą firmy jest "Bezpieczeństwo i ochrona Twoich danych".

Więcej na www.xcomp.pl