+48 669 STORIO (786746)

Twoja firma pod

szczególną ochroną

DataDomain - rozwiązanie do deduplikacji danych
EMC UNITY najnowsze macierze
Isilon - przechowywanie danych przez długie lata
UTM – czyli nowoczesne rozwiązania bezpieczeństwa sieci

MOZY to już Decho

Firma EMC - światowy lider w zakresie rozwiązań związanych z budową infrastruktury informacyjnej - ogłosiło utworzenie korporacji Decho (www.decho.com) - nowej firmy, która skupi się na pomocy prywatnym osobom w ochronie, przechowywaniu i zarządzaniu ciągle rosnącej ilości cyfrowych, personalnych danych w ich codziennym życiu - znanej również pod nazwą osobistego "cyfrowego echa".


Decho powstanie jako połączenie dwóch oddzielnych spółek-córek firmy EMC - Mozy Inc. oraz Pi Corp. Decho będzie kontynuować swoją ofertę dla konsumentów (użytkowników indywidualnych) oraz dla biznesu (firm) pod postacią bardzo dobrze znanego i wysoko ocenianego markowego rozwiązania backupu online o nazwie MozyTM (www.mozy.com), jak również za jakiś czas zostanie przedstawione nowe rozwiązanie, jako usługa cloud computing (przetwarzania w chmurze), dla użytkowników indywidualnych.

Informacje personalne zgromadzone kiedyś w albumach, pudełkach i szafach - jako dokumenty finansowe, dokumenty osobiste, zdjęcia i filmy rodzinne, zbiory prac zawodowych i korespondencja - to wszystko składa się na osobiste "cyfrowe echo". Ta informacja jest coraz bardziej i bardziej porozrzucana pomiędzy różnymi komputerami, cyfrowymi urządzeniami i stronami internetowymi. Ilość danych osobistych w postaci cyfrowej "produkowanej" każdego roku na całym świecie jest obecnie mierzona na setki bilionów gigabajtów i oczekuje się, że będzie nadal wzrastać rocznie o prawie 60 procent - jak twierdzą analitycy. Co więcej, długość życia tej informacji zaczyna być mierzona w dziesiątkach lat i jest coraz bardziej wartościowa i nie do zastąpienia.