+48 669 STORIO (786746)

Twoja firma pod

szczególną ochroną

DataDomain - rozwiązanie do deduplikacji danych
EMC UNITY najnowsze macierze
Isilon - przechowywanie danych przez długie lata
UTM – czyli nowoczesne rozwiązania bezpieczeństwa sieci

EMC VSPEX BLUE - jak efektywnie ujarzmić prywatną chmurę

Szybko rosnący rynek średnich i dużych przedsiębiorstw szuka prostych, bardziej elastycznych, zautomatyzowanych i dynamicznych rozwiązań, które będą lepiej dopasowane do ciągle zmieniających się wymagań biznesowych.

EMC VSPEX™ BLUE jest hiperkonwergentnym urządzeniem (appliance) infrastruktury IT powstałym dzięki technologii procesorowej Intel® Xeon® i oprogramowaniu EMC. EMC VSPEX BLUE pozwala na większą zdolność adaptacyjną biznesu do otaczającego środowiska, poprzez zbudowanie, wdrożenie, skalowanie i utrzymanie infrastruktury IT w bardziej elastycznych ramach operacyjnych. EMC VSPEX BLUE oferuje najszybszą i najmniej ryzykowną ścieżkę dla uruchomienia nowych aplikacji i dopasowania do nowych technologii. Automatyzacja przypisania zasobów daje kompletny cykl wdrażania, pozwalając organizacji IT na elastyczność, prostotę operacyjną i zmniejszenie ryzyka.

 

Czym jest VSPEX BLUE?

EMC VSPEX BLUE definiuje od nowa termin prostota poprzez dostarczenie wirtualizacji, mocy obliczeniowej, pamięci masowych, funkcji sieciowych oraz ochrony danych w elastycznej, skalowalnej, bezpiecznej i łatwej do zarządzania infrastrukturze hiperkonwergentnej. Urządzenie jest dostępne, jako jeden produkt. EMC VSPEX BLUE umożliwia Klientom skrócenia czasu przejścia całego procesu od włączenia zasilania do stworzenia maszyn wirtualnych w 15 minut. Zaprojektowane dla prostoty, w pełni zautomatyzowanej instalacji, zarządzania i późniejszej aktualizacji, EMC VSPEX BLUE zapewnia możliwość liniowego skalowania, które zmienia się w oparciu o potrzeby firmy. Architektura EMC VSPEX BLUE to system skalowalny bloków składający się z typowych węzłów, które można skalować liniowo od jednego do czterech – wysokość 2U na 4 węzłów urządzenia. Podejście VSPEX BLUE jest idealne dla konsolidacji infrastruktury, obsługi wirtualnych pulpitów w zdalnych biurach i oddziałach oraz w firmach świadczących usługi zarządzania.

 

Podstawowe cechy rozwiązania:

Elastyczne:

Skalowalne:

Godne zaufania:

Jest to elastyczne, skalowalne i godne zaufania rozwiązanie dla wielu różnych systemów (hiperkonwergetne) w jednym urządzeniu (appliance).

 

Dlaczego warto? 

EMC VSPEX BLUE jest najszybszym sposobem na wdrożenie wirtualizacji infrastruktury, dając elastyczność w zarządzaniu kosztami środowiska IT, poprawiając szybkość dostarczania usług IT, pozwalając równocześnie na sprostanie rosnącym oczekiwaniom dotyczącym wzrostu dochodów firmy.

Organizacje IT chcą lepszej kontroli nad usługami IT, w pełni zautomatyzowanego ich przypisania, skalowania pojemności i uproszczonego działania, szybkiego i łatwego wdrażania infrastruktury. EMC VSPEX BLUE wyposażony w technologię procesorów Intel Xeon, umożliwia szybką transformację IT, integrując wirtualizację, moc obliczeniową, systemy sieciowe, pamięci masowe i ochronę danych w jednym urządzeniu all-inclusive (appliance) w celu znacznego zmniejszenia ryzyka i przyspieszenia czasu potrzebnego na uruchomienie produkcyjnego systemów IT. System ochrony danych EMC VSPEX zawiera EMC RecoverPoint dla maszyn wirtualnych (VM) oraz VMware vSphere Data Protection Advanced (VDPA). EMC RecoverPoint for VMs daje codzienne oraz awaryjne odzyskiwanie danych, replikację i ciągłą ochronę danych na poziomie maszyn wirtualnych (VM). VMware vSphere Data Protection Advanced zapewnia scentralizowane tworzenie kopii zapasowej i jej odzyskiwanie. Jest oparty na technologii EMC Avamar. Dodatkowo, z EMC CloudArray można bezpiecznie rozszerzyć pojemność pamięci masowej bez limitów. EMC CloudArray doskonale współpracuje z istniejącą infrastrukturą dając efektywny dostęp (na żądanie) do publicznej chmury i tworzy kopie zapasową wg potrzeb. EMC VSPEX BLUE objęty jest serwisem na poziome EMC 24x7 zarówno dla sprzętu jak i oprogramowania.

 

Dane techniczne urządzenia (appliance):

Specyfikacja techniczna urządzenia
 Obudowa
 1. 2U obudowa montowana w szafie 19”
 2. 2 x 1200W zasilacze redundantne do wymiany na gorąco
 3. dedykowane chłodzenie na węzeł – 3 x 40mm podwójny wirnik wentylatorów 
 4. przedni panel z oddzielną regulacją mocy
 Moc Obliczeniowa 
 (na węzeł)
 • Procesor: Dual Intel Ivy Bridge E5-2620 V2 (12 cores, 2.1 Ghz)
 • Pamięć: 128GB Standard Model (8 X 16GB RDIMM DDR3-1666 MHz) 
 • 192GB Performance Model (6 X 32GB LRDIMM DDR3-1333 MHz)
 Dyski 
 (na węzeł)
 • 1 32GB SLC SATADOM 
 • 1 400GB eMLC 2.5” SAS SSD 
 • 3 1.2TB 10K 2.5” SAS HDD 
 • 14.4TB pojemności surowej na aplikacje
 Sieć 
 (na węzeł)
 • 2 x 10GbE Intel Niantic SFP+ or 1000Base-T
 • 1GbE (LOM)
 Oprogramowanie
 • VMware® EVO:RAILTM 
 • EMC RecoverPoint for VMs
 • VMware vSphere Data Protection Advanced
 • EMC VSPEX BLUE Manager
 • EMC CloudArray
 • EMC Secure Remote Service (ESRS)

 

W celu uzyskania szczegółowej ofery handlowej zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.